1 lipca 2023 roku w siedzibie Oddziału Regionalnego PTTK Śląska Opolskiego gościliśmy Przewodniczącego Komisji Fotografii Krajoznawczej ZG PTTK Andrzeja Kowala wraz z Zarządem Klubu Fotograficznego START Oddziału PTTK w Cieszynie: Marka Caputę - wiceprezesa, Magdalenę Wajner - skarbnika, Krystynę Caputę - członka zarządu klubu. Gości przywitał Członek Honorowy PTTK, Prezes Oddziału Regionalnego kol. Lucjusz Bilik. Podczas spotkania omówiono wstępnie przygotowania do mającego się odbyć w Opolu w 2024 r. Forum Fotografii Krajoznawczej. Po spotkaniu, na spacer po Opolu zabrali gości kol. kol. Izabela i Jacek Ramus.

Koleżanki i Koledzy.
Konferencja odbędzie się w Łodzi w Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK ul. Wigury 12a, rozpoczęcie o godz. 11.00
Z każdego klubu, koła, komisji fotografii krajoznawczej może być dwóch delegatów oraz Instruktorzy Fotografii Krajoznawczej PTTK, którzy mają ważną legitymację IFK PTTK.
Serdecznie zapraszam w imieniu Komisji Fotografii Krajoznawczej ZG PTTK
Andrzej Kowol
wiceprzewodniczący KFK ZG PTTK

Koszaliński Oddział PTTK wraz Komisją Fotografii Krajoznawczej Zarządu Głównego PTTK ma zaszczyt zaprosić wszystkich fotografujących krajoznawców na XXXIII Ogólnopolskie Forum Fotografii Krajoznawczej - Koszalin '23. Forum odbędzie się w dniach 26 - 28.05.2023 w Sarbinowie na terenie Samorządowego Centrum Kultury, ul, Nadmorska 126

Fotoklub Opole zaprasza na wernisaż wystawy. Otwarcie wystawy odbędzie się 2 sierpnia o 18:00 w Galerii WuBePe przy ulicy Piastowskiej 20 w Opolu. Prace będzie można zobaczyć do 26 sierpnia.

W dniu 17.05.2022 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Fotoklubu Opole, na którym dokonano podsumowanie działalności oraz wyboru nowych władz.

Roman Hlawacz prezes   500 096 666  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jacek Baranowski wiceprezes  790 315 549  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Paweł Hęciak sekretarz  509 870 747  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jerzy Tomczak skarbnik  500 860 205 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bogusław Laitl rzecznik   798 982 968  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowemu Zarządowi gratulujemy !

Skład Zarządu:

Prezes - Roman Hlawacz - 500 096 666 - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiceprezes - Bogusław Laitl - 798 982 968 - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretarz - Roman Baran - 888 882 381 - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skarbnik - Jerzy Tomczak - 500 860 205 - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rzecznik prasowy - Jacek Baranowski - 790 315 549 - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.