REGULAMIN WYCIECZKI NA STARY GROŃ

ORGANIZATOR : Klub Górski Świstak – PTTK ORSO Opole

1. Termin: 17 czerwca 2023 r.

Wyjazd z Opola o godz. 8.00 , powrót ok. godz. 18-tej.

1. Trasa : Przejazd z Opola przez Szczyrk na przełęcz Salmopolską .

Wędrówka piesza na trasie : Przełęcz Salmopolską ( Biały Krzyż) -934 m npm -Chata Grabowa- 907 m npm (schronisko z 1920 roku, ogród bajek ) z pięknym widokiem na Stożek i Jaworowy- następnie kierujemy się na Stary Groń ( 754 m npm.) – najstarszy ośrodek szałaśnictwa -  a następnie schodzimy zielonym szlakiem do Brennej Leśnica.

Łączny czas przejścia -około 3-4 godzin W Brennej  czas wolny  - 1 godz. Na posiłek i powrót do Opola.

Warunki uczestnictwa:

Członkowie PTTK z opłaconymi składkami za 2023 r. Koszt 150 zł ( opłata za przejazd Busem  KG Świstak zapewnia opiekę przodownika TG na trasie.

Impreza jest „non profit”, organizowana przez KG Świstak .

Zgłoszenia na adres mailowy  do dnia 14 czerwca 2023 ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Zgłoszenie winno zawierać : imię i nazwisko, telefon kontaktowy i nr legitymacji PTTK oraz  uzgodnienie sposobu dokonania opłaty za udział w wycieczce.

Wycieczka odbędzie się bez względu na warunki pogodowe.

Kierownik wycieczki – Maria mleczko-Król ( tel. 572 327 951).

KG Świstak zaprasza na 52 JORT w dniach 05-10.09.2023 r. - Regulamin

KOMUNUIKAT

Klub Górski ” Świstak” działający przy Oddziale Regionalnym PTTK Śląska Opolskiego w Opolu uprzejmie informuje, że odwołuje wycieczkę do Bruntala i Uhlirskego Vyrchu, planowaną w dniu 19 lutego 2023r
O nowym terminie wycieczki ( planowanym w II kwartale 2023 r. ) Zarząd Klubu poinformuje.