OR PTTK ŚO - Koło Terenowe w Opolu

Plan imprez  KT w Opolu na I półrocze 2023 rok

1. Wycieczka do Nysy – Nysa mniej znana – 15 kwietnia 2023 ( wycieczka wspólnie z KG  „Świstak”- prowadzący Jarek Srębacz.                                Szczegółowe regulaminy imprez będą zamieszczane na stronie internetowej OKT na miesiąc przed terminem imprez. Uczestnicy imprez winni mieć opłaconą składkę PTTK za rok 2023 r.
  1. Mniej znane okolice Opola:Dębska Kuźnia – Schodnia – Alpy Pustkowskie ( Hebel górka)- Rokada 2 - Kuźnia ( 10 km pieszo, dojazd i powrót  do Opla PKP) – 13 maja 2023 r. – kierownik Jan Białek
  1. Wycieczka do rezerwatu Staw Nowo Kuźnicki – 18 czerwca 2023 r.- kierownik Maria Mleczko-Król

OGRÓD BIBLIJNY

przy parafii św. Jadwigi Śląskiej w Chorzowie.

W dniu 04.04.2022r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Koła Terenowego w Opolu.

Członkowie Koła wybrali nowy Zarząd w składzie:

Jan Białek  - Prezes

Włodzimierz Twardoń - Skarbnik

Maria Mleczko - Król - Członek Zarządu

Nowemu Zarządowi Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów

Walne zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze

04 kwietnia 2022r. godz. 16:30

W sprawie opłacenia składek członkowskich PTTK za 2022 rok proszę o kontakt ze skarbnikiem koła kol. Janem Białkiem tel. 503 133 545